Skip to main content

Prasówka

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nakryła w Internecie staruszka publikującego poglądy niezgodne z rządową narracją i z tego powodu podejmuje działania w celu pozbawienia go wolności. Tymczasem szef polskiej Policji kolejny tydzień nie usłyszał zarzutów za odpalenie granatnika w Komendzie Głównej.

Andrzejowi Dudzie ufa więcej Ukraińców, niż Polaków. I to nie zaskakuje, ponieważ rząd PIS bardziej służy narodowi ukraińskiemu, niż polskiemu. W Polsce na zamknięte spotkania polityków PIS-u przychodzą statyści, na Ukrainie są oni uwielbiani. Na zdjęciach Adndrzej Duda podczas spontanicznej wizyty we Lwowie dnia 11.01.2023 r.

Prawdopodobnie na wiosnę bieżącego roku rząd PIS będzie chciał zaangażować Wojsko Polskie w wojnę na Ukrainie, co jest jednoznaczne z zaangażowaniem Polski w ten konflikt i sprowadzeniem wojny do nas.

Niemcy zebrały dowody zbrodni wojennych na Ukrainie, powiedział prokurator generalny tego kraju w wywiadzie prasowym opublikowanym w sobotę, dodając, że widzi potrzebę procesu sądowego na szczeblu międzynarodowym.

Europa masowo omija własne sankcje i finansuje Putina.

26 września 2022 r. Poseł Grzegorz Braun wziął udział w Berlinie w spotkaniu z politykami AfD, podczas którego zgłoszono postulat zniesienia sankcji wobec Rosji i powrotu do business as usual - „Szczęść Boże! Niech Bóg błogosławi wszystkich patriotów wszystkich europejskich narodów, którzy chcą powrotu do normalności; którzy chcą przywrócić nasze naturalne, ludzkie, europejskie prawa i wartości”

„Były nuncjusz papieski w Stanach Zjednoczonych opublikował szokujące oświadczenie, w którym powiela kremlowską narrację dotyczącą inwazji na Ukrainę. Hierarcha oskarża Zachód o sprowokowanie rosyjskiej agresji na swojego sąsiada.”:

Blisko połowa Polaków jest przeciwna zerwaniu stosunków dyplomatycznych z Rosją